Prisijunk

#kūryba

‘Atwins’ naujausios kolekcijos GLITTER pristatymas pritrauks meno mylėtojus

Rudenėjantis Vilnius tampa niujorkietiškų pramogų sostine, kur vien pakviesti į parodos ar naujos kolekcijos pristatymą nebepakanka. Kokybė, inovacijos ir įvairių sričių profesionalai kartu su stilistikos revoliucionieriais ir bendro įvaizdžio kūrimo profesionalais, nusistovėjusių standartų laužytojais ir naujos renginių eros kūrėjais „Atwins“ vienijasi bendram tikslui – sukurti nenuspėjamą, šokiruojantį, stebinantį Couture Performance GLITTER.

Mados performansas – individuali patirtis bei emocija

Plačiai visuomenei ir profesionalų ratui pažįstami „Atwins“ komandos lyderiai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok, stebinantys ne tik Lietuvos, bet ir Londono, Maskvos ir Niujorko publiką, kasmet pristato naujausias kolekcijas, kurias visuomenė ir profesionalai pasitinka audringais pripažinimo aplodismentais: „Corrupted“, „Propaganda“, „Censored Personality“, „Archaic Gardens“ ir kt.

GLITTER – tai dueto „Atwins“ naujausia kolekcija, kurios idėja gimė iškart po Niujorko mados savaitės, užfiksuota mistiškoje Islandijoje. „Kolekcijos pirminė idėja gimsta išfiltravus asmeninius išgyvenimus, pasitelkus patirtį bei suvokimą, analizuojant pasaulio tendencijų visumą ir viską susisteminant. Pirminę naujos kolekcijos viziją ir pagrindinę idėją „Atwins“ komanda apgyvendina su savimi mažiausiai pusei metų, stilistinių koliažų pagalba dalijasi ja su likusiais komandos nariais ir kartu sprendžia pagrindinių siluetų, tekstūrų ir faktūrų, spalvų išraiškos atitikimą stiliaus idėjai, vietos klausimą bei kitas detales, kur naujausi kūriniai materializuosis“, – pasakoja „Atwins“ komandos narys Andrius Mašauskas. Revoliucinių idėjų apimti ir perfekcionizmo vedami prie komandos prisideda dizaineris Vilius Venckevičius, fotografas Tomas Vyšniauskas, videografas Robertas Muravskij ir choreografė Lina Puodžiukaitė.

 

Couture Performace pradžia – publikos pamėgtas, pripažintas ir laukiamas „Atwins“ komandos „Exit To The City“ renginys. Šiemet kuriamas ketvirtus metus gryninto mados performanso formatas – sukurtas mados pristatymas, analizuojantis aktualiausias šiandienio pasaulio temas: informacijos perteklių, dėmesio stoką, netvarumą, žmogaus dualumą, santykį su aplinka… Temų sąrašo pabaiga paliekama jums – stebėtojui. Tik nuo jūsų vidinio pasaulio priklauso, ką dar išvysite šiame kūrinyje.

Kūryba – nuolatinė būsena, verta dienoraščio

Kaip atrodys performansas, organizatoriai kol kas neatskleidžia, tačiau įsileidžia kiekvieną susidomėjusį ir dalijasi vaizdo įrašų ir jausmų bei dienos įvykių dienoraščiais. „Kūrybinė komanda filosofiška ir itin skrupulingai planuojanti, kiekvieną veiksmą dokumentuojanti koliažais, scenarijais, nuotraukomis ir detaliais tekstais: kas, kur, kada vyks. Islandijoje jie rašė savo stiliaus dienoraščius nežinodami apie kitų panašią veiklą: komanda išgyvenimus įamžino telefonuose, Andrius ir Robertas kūrė vaizdo dienoraščius, o aš prisiminimus užrašiau baltuose kompiuterio lapuose, išsaugojau telefone. Kai grįžome iš kelionės, dienoraščiais pasidalijome ir suvokėme, kad turime vieną, tik skirtingomis formomis, mūsų komandos dienoraštį, galintį virsti filmu. Jis ypatingas: fiksuojantis detales, tikslius laikus, emocijas, dvasinius svyravimus, pakylėjimą ir nusivylimus, videoklipuose ir nuotraukose matyti, kaip keičiasi gamta mums dirbant ir ta pati erdvė nusidažo kitomis spalvomis. Net patys to nepastebėjome būdami ten“, – pasakoja projekto „Atwins“ kūrybos kuratorė Ieva Mašauskienė.

„Atwins“ variklis – azartas kas kartą peršokti savo pačių kartelę

Azartas, inovacijos ir iššūkiai „Atwins“ kūrėjams kelia malonumą, o kūrybinis kelias nuo pirminės idėjos gimimo, komandos subūrimo, kolekcijos realizavimo ir pristatymo – tai kūrybinės komandos gyvenimo etapai, be jų nepraeina nė vieni metai. „Meno tikslas yra išlaisvinti mintis, sukelti pojūčius. Tai ne tik kūrėjo saviraiška, bet ir siekis paliesti stebėtoją, paskatinti jį interpretuoti, vertinti ir suprasti per savo asmenybės, patirties bei mąstymo prizmę“, – sako „Atwins“ tandemo kūrėjas Anatolijus Pajanok, tad Couture Performance GLITTER #byAtwins – mados sostinių pulsas, viliojamai arti tavęs. Tai renginys, privalomas stiliaus ikonoms, miesto stileivoms, meno, šokio ir inovacijų gerbėjams bei visiems, norintiems Niujorko kūrėjų aura pasimėgauti tiesiog Vilniuje.

Daugiau informacijos apie renginį www.atwins.lt

Nuotraukos prisegtos iš asmeninio „Atwins“ archyvo.

 

Naujienlaiškis

Prisijunk
Naujienlaiškis