Prisijunk

#chillmityba

Maisto fotografas sukūrė fotosesiją, įkvėptą kultinio filmo „50 tamsesnių atspalvių“

Fotografas Robertas Daskevičius, artėjant kultinio filmo „50 tamsesnių atspalvių“ premjerai, sukūrė maisto fotosesiją, įkvėptą garsiojo aistras kurstančio filmo. 

„Milijonų peržiūrų sulaukusiame žymiojo filmo anonse pirmiausia nuskamba kvietimas į vakarienę. Todėl artėjant filmo premjerai ir Valentino dienai kartu su virtuvės šefu Daliumi Aleksiejevu ryžomės eksperimentui ir interpretacijai – o kokia galėtų būti ši vakarienė? Taip sukūrėme gundančią, erotiškai ir visiškai neįprastą maistą fotosesiją”, – pasakoja fotografas.

Anot jo, patiekalai, kuriuos sukūrė D.Aleksiejevas, restorano „Trinity” virtuvės šefas, čia parodomi visiškai kitaip, nei įprastose maisto fotosesijose. „Leidomės į fantaziją, kaip meniškai parodyti maistą visiškai kitaip ir susieti su kultinio filmo atmosfera, detalėmis, nuotaika”, – sako R.Daskevičius.

Ši neįprasta maisto fotosesija – fotografo R.Daskevičiaus asmeninio projekto „52 kartai“ dalis, kurio metu fotografas kiekvieną savaitę  su vis nauja idėja fotografuoja vis kito žymaus virtuvės šefo receptus – nuo užkandžio iki deserto, skirtus specialiai savaitgalio vakarienei.

Prie projekto nuo metų pradžios jau prisijungė tokie virtuvės šefai kaip Ali Gadžijevas, Adomas Jegnoras, Honorata Lyndo, Artūras Naidenko, Gediminas Endriukaitis.

Patiekalų receptai ir kiti kartai: 52kartai

Naujienlaiškis

Prisijunk
Naujienlaiškis