Prisijunk

#chillstilius

Stilinga #Chilluva: Interviu su Lietpaltis.lt įkūrėja Roberta Benevičiūte

Kodel nusprendei imtis šio verslo?

Lietpaltis.lt kolkas nevadinčiau verslu, nes pradinė paskata buvo ne finansinė, o iš natūralaus asmeninio poreikio. Prieš keletą metų ruošiantis kelionei į Kolumbiją, ieškodama sau praktiško ir stilingo lietpalčio Lietuvoje, susidūriau su šios prekės menka pasiūla. Įsivaizduodama ko norėčiau, nusprendžiau imti ir padaryti sau ir Lietuvos rinkai stilingus, išskirtinius lietpalčius. Juk visi puikiai žinome, kad posakis lietus Lietuvoje, tai ne tik skambūs žodžiai, o realybė. Tad ir kaip skambėtų pabodusi frazė, bet aš ja vadovaujuosi, geriau bandyti, nei vėliau dejuoti jog nieko dėl savo svajonės, tikslo nedarai.

Kas paskatino kurti būtent tokį produktą?

Ruošiantis egzotinei kelionei į Kolumbiją, patyrinėjus rinką, nors ir tuo metu atrodė neįtikėtina, kad šalyje kurioje dažnai lyjam tuo metu buvo galima rasti tik vienkartinius lietpalčius. Tad ir nusprendžiau šios prekės funkcijas priderinti šiuolaikiškai, stilingai moteriai, šiais metais dėl iškilusio poreikio jau ir vyrams, vaikams. Ne paslaptis, kad visų gyvenimo tempas vis greitėja, tad lietpaltis ne tik apsauga nuo lietaus, bet dėvimas kasdieną kaip stiliaus detalė.

Koks yra tavo klientas?

Nustebau, kad lietpaltis.lt klientas yra ne tik jaunimas, kuris mėgsta išsiskirti, bet ir brandesnio amžiaus moterys noriai įvairina savo garderobą. Taip pat po pirmos kolekcijos, kurtos tik moterims iškilo poreikis savo stiliui neabejingiems vyrams ir vaikams.

Ar tai sezoninis rūbas?

Šiais laikais sunku pasakyti kada prasideda ir baigiasi sezonas. Žinant, kad žmonės aktyviai keliauja ir šaltuoju metu, galiu teigti iš asmeninės patirties, lirtpaltį dėviu ištisus metus.

Iš kur semiesi įkvėpimo kūrybai?

Kūrybinių idėjų turiu daug ir po truputį stengiuosi jas įgyvendinti. Šių metų kolekcija pasipildė vyriškais ir vaikiškais lietpalčiais. Audinių išskirtinumu, originalumu papildau praktinę paskirtį.

Kokia yra naujausia tavo kolekcija?

Nauja kolekcija įkvėpta kelionės į Filipinus. Šiai kolekcijai atrinkti audiniai spinduliuoja saulės ir gamtos žaismą. Kolekcija pasipildė vyriškais, vaikiškais lietpalčiais bei paplūdimio – pirkinių krepšiais.

Koks jos pavadinimas?

Iki šiol nesikoncentravau į kolekcijos pavadinimą, nes svarbiausias mano tikslas, kad į pilką, darganotą kasdienybę įneščiau žaismingumo, kuris sukeltų gerą emociją ir šypsenas!

Naujienlaiškis

Prisijunk
Naujienlaiškis