Prisijunk

#skanu

Mėgstama veikla keistos meilės apsuptyje

Laikant kavos puodelį rankoje prasideda mano rytai. Įprotis – kavos gėrimas, į mano gyvenimą atėjo labai anksti. Kuo labiau brendau, tuo labiau keitėsi suvokimas apie tai, kas gi yra ta kava, kuom ypatingos yra kavos pupelės ir iš tiesų, kaip svarbu jausti tą tikrą kavos skonį.

Kavos vietos Vilniuje man yra ramybės ir produktyvių darbų oazė. Nuolat ieškau vietos, kurioje galėčiau ramiai prisėsti ir pasimėgauti kava. Būtent, pasimėgauti. Viena iš tokių vietų, apie kurią norėčiau Jums papasakoti kuo yra  ypatinga vieta su labai žavingu pavadinimu. Aš kalbu apie Strange Love kavinę, esančia prie pat Bernardinų sodo. Ta vieta tiesiog alsuoja ramybe – baltos sienos, dideli langai ir kitos detalės aplinkai suteikia jausmą, jog esi net ne Vilniuje, bet kažkur toliau nuo miesto šurmulio.

Kas jūs esate? 

Visų pirma pradėčiau nuo to, jog StrangeLove šiandien yra labiau kavos kompanija negu kavinė. Pagrindine savo veikla šiandien laikome savo žalios kavos paieškas bei jos skrudinimą, taip pat – patiekimą verslo ar namų vartotojams ieškantiems naujų skonių. Pati kavos namo koncepcija nuo pradžių buvo orientuota į profesionaliai ruošiamą kavą bei draugišką, kokybišką aptarnavimą.

Mūsų kavos namai – erdvė dedikuota susipažinti su mumis, mūsų produkcija ir galbūt atrasti naujų žinių apie kavą ir jos ruošimą.

Strange Love nuotr.

Kas įkvėpė sukurti tokį pavadinimą ir ka jis Jums reiškia?

Pavadinimas turi visiškai tiesioginę reikšmę su mumis dirbantiems ar dirbusiais žmonėmis. Meilė – keistas jausmas, kiekvienam jis kitoks, tačiau šio jausmo galima labai daug sutalpinti į savo veiklą, tuo StrangeLove buvo gyvas nuo pat pradžių.

Kokia yra pagrindinė Jūsų auditorija? 

Kiekvienas, ieškantis kokybiškos kavos.

Jūsų vieta atrodo ypatinga – dviejų aukštų kavinė primenantį namą, terasa su vaizdu į kalnų parką bei Bernardinų sodą, suteikia įspūdį tarsi esi ne miesto centre, bet atokiame kampelyje. Kas Jums yra jūsų kavinės interjeras?

Šiandien esame įsikūrę ypatingoje vietoje. Istorine prasme, tai yra paties Vilniaus miesto ištakos. Nors esame ir pačiame senamiesčio centre, bet kaip jūs ir sakote – jausmas lyg būtum ne mieste. Esame apsupti gamtos, o šiltuoju metų laiku čia tikrai labai gražu.

Pakalbėkime apie rytus. Kaip rytas prasideda Jūsų kavinėje? 

Kavinės rytas visuomet prasideda pasiruošimu. Kavos paruošimą laikome precizišku uždaviniu, todėl kiekvieną rytą Barista turi ne tik išsirinkti kavą, kurią tą dieną ruoš, tačiau dar ir surasti labiausiai subalansuotą paruošimo receptą, tam, kad kiekvienas puodelis būtų saldus ir skanus.

A. Mickevičiaus nuotrauka

Ką galėtumėte pasakyti apie Lietuvių kavos pasirinkimą? Su kurių šalių kavos rinką galėtumėte palyginti Lietuviškus įpročius?

Lietuviai, kaip ir visos likusios pasaulio tautos, kurios šiandien turi galimybę rinktis – renkasi. Visų pasirinkimai turi prioritetus. Vieniems tai kaina, kitiems – prekės ženklas, dar kažkam – kavos kilmės istorija, šviežumas ir skonis. Pastebime, kad vis didesnė tautos dalis rūpinasi savo kavos puodeliu ir ieško šviežios, mažuose derliuose užaugintos, tačiau kokybiškos kavos.

Kas daro Jūsų gyvenimą gražesnį?

Mūsų komandos gyvenimas yra gražus. Tuo kiekvieną dieną ir dalinamės.

 

Naujienlaiškis

Prisijunk
Naujienlaiškis