Šiuo metu debiutinį albumą „Queen“ visame pasaulyje pristatantis elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, žinomas slapyvardžiu „Ten Walls“, atvyksta į Lietuvos pajūrį. Rugpjūčio 26 d. Klaipėdoje atlikėjas  surengs vienintelį šios vasaros pasirodymą Baltijos šalyse.   

Pietinis ragas kairiajame Danės krante vienam vakarui taps unikalia šviesų, vaizdų ir garsų erdve, nukelsiančia į elektroninę „Ten Walls“ pasaką. Gyvo pasirodymo metu žiūrovai išvys specialiai albumui „Queen“ sukurtas šviesų bei video instaliacijas, kurios bus išskirtinai pritaikytos Klaipėdos scenos konstrukcijai.

„Klaipėda – šių metų Lietuvos kultūros sostinė, taigi pasirodymas dvigubai svarbus. Vasarą uždarysime su vienu garsiausių šokių muzikos kultūros vardų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Kartelė iškelta labai aukštai, todėl itin didelės pajėgos sutelktos į scenos projektavimą ir „Ten Walls“ techninių reikalavimų išpildymą. Čia tikrai bus daug garso ir šviesų,”- sako koncerto organizatorius Ričardas Pinikas.

Gerbėjai išgirs naujus, bet jau pasaulio šokių aikšteles užkariavusius atlikėjo kūrinius ir tokius hitus kaip „Requem“, „Italo“, „Gotham“, „Rocky“, „Balboa“ bei „Walking with Elephants“.

Pristatydamas debiutinį albumą, Marijus Adomaitis intensyviai keliauja po visą pasaulį. Per pustrečio mėnesio „Queen“ jau apsilankė Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Maltoje, Belgijoje, Olandijoje, taip pat Gruzijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Turas toliau drieksis per Belgiją, Kroatiją, Turkiją, Tunisą, Libiją bei Kolumbiją. Numatytos stotelės ir Azijoje – Singapūre, Indijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Mauricijuje.

Startuodamas su pasauliniu turu, pirmąjį debiutinio albumo pristatymo koncertą „Ten Walls“ surengė Vilniuje, nors gimtojoje šalyje koncertuoja itin retai. Susitikimas su gerbėjais Klaipėdoje šią vasarą bus vos ketvirtasis jo pasirodymas Lietuvoje.

Pasak organizatorių, rugpjūtis dažniausiai džiugina šiluma, tačiau jie bus pasiruošę visiems scenarijams – esant nepalankioms oro sąlygoms, scena ir žiūrovų zona bus uždengtos. „Ten Walls“ debiutinio albumo „Queen“ pristatymo koncertas įvyks rugpjūčio 26 d., šeštadienį, Klaipėdoje, pietiniame rage.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!